Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

Denk wat de klant denkt, doen wat de klant nodig heeft, en dienen de klant

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Vezel Optische Koppeling

Certificaat
China Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. certificaten
China Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Ik kocht het rek van het kabelbeheer van GAPHO. Van de tijd ik de steekproef naar het decreet verzond, heeft GAPHO me van ganser harte en opgeloste diverse problemen voor me gediend. De kwaliteit van het product is zeer goed, en het heeft mijn ideaal product gemaakt. dank u zeer.

—— Ivan  Guillen

GAPHO is een zeer goede partner die de producten zeer zorgvuldig controleert. Van productie aan levering, zijn er mensen die aan me verbinden en is zeer verantwoordelijk.

—— Kumar Mr.Rakesh

Ik ben online Chatten Nu

Vezel Optische Koppeling

(20)
China 1310/1550nm van de de Wijzevezel van de vezel de Optische Koppeling Enige Koppeling 1xN fabriek

1310/1550nm van de de Wijzevezel van de vezel de Optische Koppeling Enige Koppeling 1xN

Singlemode de Koppelingsmodule van de vezel Optische Koppeling 1xN Singlemode Boom/Sterkoppeling 1X4, 1X8, 1X16, 1X32-havenverhoudingen is beschikbaar (of gespecificeerde douane). Zij bieden zeer laag ... Lees meer
2021-12-23 10:51:55
China Van Multimode Vezelkoppeling van FBT 1x2 (2x2) de Vezel Optische Hoge Stabiliteit fabriek

Van Multimode Vezelkoppeling van FBT 1x2 (2x2) de Vezel Optische Hoge Stabiliteit

Van de vezel de Optische Koppeling 1x2 (2x2) Multimode FBT Koppeling Singlemode Dubbele Vensterkoppeling 1x2, 2x2-verlies van de aanbiedings het zeer lage toevoeging, lage polarisatieafhankelijkheid en ... Lees meer
2022-04-23 14:20:14
China Van de het Venstervezel van FBT Singlemode Optische de Koppelings1x2 (2x2) Hoge Stabiliteit Dubbele fabriek

Van de het Venstervezel van FBT Singlemode Optische de Koppelings1x2 (2x2) Hoge Stabiliteit Dubbele

Van de vezel Optische Koppeling 1x2 (2x2) Singlemode Dubbele het Vensterfbt Koppeling Singlemode Dubbele Vensterkoppeling 1x2, 2x2-verlies van de aanbiedings het zeer lage toevoeging, lage polarisatieafhankelij... Lees meer
2021-12-23 10:49:21
China De enige Optische FBT Koppeling 1x2 van de Wijzevezel (2x2) met laag toevoegingsverlies fabriek

De enige Optische FBT Koppeling 1x2 van de Wijzevezel (2x2) met laag toevoegingsverlies

Van de vezel de Optische Koppeling 1x2 (2x2) Singlemode FBT Koppeling Singlemode koppeling 1X2 2X2 biedt zeer laag toevoegingsverlies, lage polarisatieafhankelijkheid aan en de uitstekende milieuverhouding van ... Lees meer
2021-12-23 10:58:33
China MMC de Multi van de de Koppelingsvezel van de Wijzevezel Optische Koppeling 1×2 2×2 fabriek

MMC de Multi van de de Koppelingsvezel van de Wijzevezel Optische Koppeling 1×2 2×2

Van de vezel Optische Koppeling 1×2 (2×2) Multi-Mode Vezelkoppeling (MMC) ⦁ Beschrijving Multimode vezelkoppelingen (MMC) worden gebruikt voor multimode vezellan systemen. EXCN bouwt deze MMC met laag ... Lees meer
2021-12-23 10:46:18
China 980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings fabriek

980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings

Singlemode Wideband Koppeling van de vezel de Optische Koppeling (Richting en Tweerichtings) Eigenschappen  brede Passband  lage Toevoeging Los  lage PDL  hoge Betrouwbaarheid Toepassingen  optisch ... Lees meer
2021-12-23 10:56:13
China De enige Optische Koppeling van de Wijzevezel, 1x2-Laag de Toevoegingsverlies van de Vezelkoppeling fabriek

De enige Optische Koppeling van de Wijzevezel, 1x2-Laag de Toevoegingsverlies van de Vezelkoppeling

Kiest de vezel Optische Koppeling 1x2 de Koppelingsmodule uit van de Wijzevezel Eigenschappen De module van de de vezelkoppeling van 1x2 single-mode heeft laag toevoegingsverlies, laag op polarisatie betrekking ... Lees meer
2021-12-23 10:45:10
China 1310nm PM Filter van de de Koppelingsmodule van de Vezel de Optische Koppeling Hoge Prestaties fabriek

1310nm PM Filter van de de Koppelingsmodule van de Vezel de Optische Koppeling Hoge Prestaties

Vezel Optische Koppeling PM Filter Koppelingsmodule Compacte Hoge PrestatiesHoge Uitstervenverhouding Laag Toevoegingsverlies Deze Productreeks wordt vervaardigd door geavanceerd technologie-verlies, lage ... Lees meer
2021-12-23 10:43:25
China de Koppeling van de de Splitsers Multimode Vezel van 1x2 FBT het Werk Golflengte 850nm fabriek

de Koppeling van de de Splitsers Multimode Vezel van 1x2 FBT het Werk Golflengte 850nm

de koppeling van de de splitsers multiwijze van 1x2 FBT het werk golflengte 850 NM-koppelingsverhouding 10:90 euro SP-fbt-01286 FMMC81APXV03211.docEigenschappen Hoge Stabiliteit en Betrouwbaarheid Laag ... Lees meer
2022-08-02 12:13:15
China 250um naakte de Koppelings850nm FTTH PON Netwerken van de Vezel1x2 Multiwijze FBT fabriek

250um naakte de Koppelings850nm FTTH PON Netwerken van de Vezel1x2 Multiwijze FBT

hoog - koppeling netwerken F SP-FBT 00967 (FMMC81EP2L02110) .doc van de kwaliteits1x2 de multiwijze FBT 850 van NM FTTH PON Is de vezel Optische FBT splitser een type van optisch energiebeheerapparaat dat ... Lees meer
2022-08-02 12:13:12
Page 1 of 2|< 1 2 >|