Thuis ProductenWDM Module

de Vezel verbindt de Optische WDM van 1510~1590nm 1X2 Module met LC FC

Certificaat
China Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. certificaten
China Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

de Vezel verbindt de Optische WDM van 1510~1590nm 1X2 Module met LC FC

de Vezel verbindt de Optische WDM van 1510~1590nm 1X2 Module met LC FC
de Vezel verbindt de Optische WDM van 1510~1590nm 1X2 Module met LC FC de Vezel verbindt de Optische WDM van 1510~1590nm 1X2 Module met LC FC de Vezel verbindt de Optische WDM van 1510~1590nm 1X2 Module met LC FC

Grote Afbeelding :  de Vezel verbindt de Optische WDM van 1510~1590nm 1X2 Module met LC FC

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: GaPho
Modelnummer: 1X2 WDM Module
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 20000/week

de Vezel verbindt de Optische WDM van 1510~1590nm 1X2 Module met LC FC

beschrijving
Stel Golflengte in werking: 1510~1590nm Vezeltype (m): 1
Schakelaar: LC/UPC Werkende Temperatuur: -40°C aan +80°C/90%
Hoog licht:

WDM van 1X2 1590nm Module

,

1X2 vezel Optische WDM Module

,

WDM 1590nm vezel optische multiplextelegraaf

1X2 WDM de Modulevezel Optisch met LC/FC verbindt

 

Stel Golflengte in werking 1510~1590nm  
Vezeltype: SMF-28e de vezel met 900um maakt buis los  
Verdelende Verhouding: 99:1  
Hoofdspecificatie IL (dB) PDL (dB)
  1550nm 1550nm
Portl (kleurenrood) — Port3 (kleurenzwarte) 0,32 0,04
lPort1 (kleurenrood) — Port4 (gele kleur) 20.52 0,02
Uniformiteit (dB) / /
TDL (dB) / /
Terugkeerverlies (dB) ≥50 ≥50
Gerichtheid (dB) ≥50 ≥50
Vezeltype (m) 1
Schakelaar LC/UPC
Werkende Temperatuur -40°C aan +80°C/90%
Opslagtemperatuur -40°C aan +80°C/95%

de Vezel verbindt de Optische WDM van 1510~1590nm 1X2 Module met LC FC 0

Contactgegevens
Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: gapho

Tel.: +8618924585948

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)