Thuis ProductenVezel Optische Koppeling

980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings

Certificaat
China Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. certificaten
China Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings

980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings
980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings 980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings 980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings

Grote Afbeelding :  980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: GaPho
Modelnummer: Vezel Optische Koppeling
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 20000/week

980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings

beschrijving
Haven: 1x2 of 2x2 Werkende Golflengte (NM): 980, 1310, 1550, c-band, l-band, of C+L-Band
Het werk Temperatuur (°C): -40 ~ +85
Hoog licht:

wideband richtingkoppeling

,

Tweerichtings wideband richtingkoppeling

,

980nmm koppeling van de vezel de optische kabel

Singlemode Wideband Koppeling van de vezel de Optische Koppeling (Richting en Tweerichtings)

Eigenschappen

 brede Passband

 lage Toevoeging Los

 lage PDL

 hoge Betrouwbaarheid

 

Toepassingen

 optisch Communicatiesysteem

 locale area networken (LAN)

 CATV

 de Systemen van de vezelsensor

 optisch Proefsysteem

980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings 0

Specificaties
Parameters Rang P Sorteer A
Haven 1x2 of 2x2
Werkende Golflengte (NM) 980, 1310, 1550, c-band, l-band, of C+L-Band
Bandbreedte (NM) 980 (1310, of 1550) ± 40, 1528~1565 (c), 1570~1605 (l)
Toevoegingsverlies (dB) 50/50 ≤3.4 ≤3.6
40/60 ≤4.4/2.6 ≤4.7/2.8
30/70 ≤5.7/1.9 ≤6.0/2.0
20/80 ≤7.6/1.25 ≤8.0/1.3
10/90 ≤11.0/0.65 ≤11.5/0.8
5/95 ≤14.2/0.4 ≤14.8/0.5
2/98 ≤18.5/0.25 ≤19.0/0.35
1/99 ≤21.5/0.2 ≤22.0/0.3
PDL (dB) ≤0.1 ≤0.15
Gerichtheid (dB) ≥55
Vezeltype SMF-28e; Duidelijke Kromme XB; Anderen op verzoek
Het werk Temperatuur (°C) -40 ~ +85
Pakket (mm) 250um naakte Vezel: Staalbuis, 3 X 54/45
de Losse Buis van 0,9 mm: Staalbuis, 3 X 54
de Kabel van 2 mm of 3 mm-: ABS Doos, 90 X 20 X 10

Nota's: Alle gegevens worden getest zonder schakelaars. Het toevoegingsverlies van één paar van schakelaar is minder dan 0,3 dB. Andere specificaties kunnen op klantenverzoek worden gemaakt.980nmm Singlemode Wideband Richtingkoppeling Tweerichtings 1

Ordeinformatie
Wideband Koppeling Haven Gespleten Verhouding Rang Golflengte Vezeltype Vlecht Pakket Vezellengte Schakelaar
  1 × 2
2 × 2
50/50
40/60
30/70
20/80
10/90
5/95
2/98
1/99
P
A
980
1310
1550
1310/1550
1528~1565
1570~1605
C+L band
Douane…
SMF-28e
Curve® XB
Douane…
250 μm
0.9mm
2mm
3mm
Φ3 × 54
90×20×10
Douane…
0,50 ± 0,05 m
1.00 ± 0,1 m
Douane…
Niets
LC/UPC
LC/APC
SC/UPC
SC/APC
FC/UPC
FC/APC
Douane…

Contactgegevens
Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: gapho

Tel.: +8618924585948

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)