Thuis ProductenSchakelaar van de vezel de Optische Kabel

Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte

Certificaat
China Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. certificaten
China Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte

Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte
Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte

Grote Afbeelding :  Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: GaPho
Modelnummer: PDLC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 20000/week

Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte

beschrijving
Productnaam: Waterdichte Schakelaar Werkende Temperatuur: -30℃~ +70℃
Type: enige wijze/multimode
Hoog licht:

IP66 Multimode Schakelaar van de vezel de Optische Kabel

,

Schakelaar van de de Vezel de Optische Kabel van IP66 PDLC

,

IP66 de openluchtkabelschakelaars kiezen wijze uit

Van de de Vezel Optische Kabel van PDLC de Waterdichte van de Schakelaardelen Openlucht Waterdichte Schakelaar

 

Beschrijving: De schakelaars ip66-PDLC, samen met de steun optische kabel, worden de standaarddieinterface in de verre radio's van 3G, van 4G en van het Basisstation van WiMax en vezel-aan-de-Antenne toepassingen wordt gespecificeerd. Het product nochtans, is niet beperkt tot de bovengenoemde toepassingen. De ip66-PDLC kabelassemblage heeft tests zoals zoute mist, trilling en schok overgegaan en beschermingsklasse IP66 ontmoet.
Zij zijn passend voor Industriële en Ruimte en Defensietoepassingen.


Eigenschappen:
●Beschikbare Enige wijze en Multimode
●IP66 bescherming, zout-mistbewijs, vochtigheidsbewijs, stofbewijs
●Aluminiumhuisvesting, compact ontwerp
●Brede temperatuurwaaier en brede waaier van binnen en openluchtkabels
●Gemakkelijke Verrichting, betrouwbare en rendabele Installatie

Insertonverlies IEC6130 Singlemode Type.≤0.20db 98%≤0.50db
Multimode Type.≤0.20db 98%≤0.40db
Terugkeerverlies Singlemode ≥50db  

 

Prestaties

type Enige wijze Multimode
parameter UPC APC UPC PC
Toevoegingsverlies ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB 0.3dB
Terugkeerverlies ≥50dB ≥60dB ≥50dB ≥35dB
Maximumverminderingswaarde 0.4dB@1310nm
0.3dB@1550nm
0.4dB@1310nm
0.3dB@1550nm
3.0dB@850nm
1.2dB@1300nm
3.0dB@850nm
1.2dB@1300nm
vermindering Enige wijze: 1310 nm≤0.35dB/km; 1550 nm≤0.25dB/km
Multimode: 850 nm≤3.0dB/km; 1300 nm≤1.0dB/km
geduld ≥1000/Matings
Werkende temperatuur -30℃~ +70℃

 

Productmodel: De waterdichte schakelaar van PDLC

Eigenschappen:
1. Norm en LC-dubbel-kernschakelaars, die goed met LC-dubbel-kernadapters worden verbonden.
2. Single-mode en multi-mode.
3. IP67 het niveau, ging de zoute neveltest over, waterdicht en stofdicht.
4. Rubber materieel, compact ontwerp.
5. Het kan in verschillende temperatuurwaaiers worden gebruikt, binnen en openlucht.
6. Gemakkelijk te werken, betrouwbaar, en rendabel om te installeren.
PDLC-de schakelaars en de vereiste optische kabels zijn standaardinterfaces voor 3G, 4G en draadloze basisstation verre radio, vezel aan antenne, enz. geworden. Dit product wordt niet alleen gebruikt op deze gebieden, maar ook zeer geschikt voor de industrie, ruimte en defensie. De optische die kabel door PDLC wordt geassembleerd ging de zoute neveltest over, en het waterdichte niveau bereikte IP67.
Aan
Toevoegings verlies-enige wijze: ≤0.2db multimode: ≤0.3db de enige wijze ≥50db multimode ≤0.3db van het terugkeerverlies

 

 

Van de de Vezel Optische Kabel van IP66 PDLC Waterdichte de Schakelaar Openluchtzwarte 0

Contactgegevens
Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: gapho

Tel.: +8618924585948

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)